Fimleikafelagið Støkk
2022-2023

Breiddarlið - í skúlaaldri (BL)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
4. - 5. fl. gentur amboð 17
Mánadagur kl. 16:00 - 17:00
Venjari: Jóhanna Müller, Nicolina Æðustein Danielsen,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
05.09.2022 21.03.2023 600 ,-
9. fl. - 18 ár + Dreingir 26
Mánadagur kl. 21:00 - 22:30
Venjari: Heri Sigurd Lamhauge, Jóhan Steingrund, Johannes Nielsen,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
05.09.2022 20.03.2023 650 ,-
1. - 3. fl. estetisk grundvenjing 51
Týsdagur kl. 15:30 - 16:30
Venjari: Elvira Jansdóttir Jacobsen, Teresa Jansdóttir Jacobsen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
06.09.2022 21.03.2023 600 ,-
4. fl. dreingir 18
Týsdagur kl. 16:00 - 17:00
Hósdagur kl. 16:00 - 17:00
Venjari: Ari Poulsen, Bjarki Í Jákupsstovu, Jóel Tróndargjógv, Jóhan Steingrund,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
05.09.2022 20.03.2023 700 ,-
6. - 7. fl. gentur amboð 21
Týsdagur kl. 16:30 - 18:00
Venjari: Edna Langgaard, Ingun Langgaard, Jógvan Martin Langgaard,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
06.09.2022 21.03.2023 650 ,-
8. - 18 ár + Gentur amboð 25
Týsdagur kl. 17:00 - 18:30
Venjari: Julian Steingrund,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
06.09.2022 21.03.2023 650 ,-
6. fl. dreingir 22
Týsdagur kl. 20:00 - 21:00
Mikudagur kl. 20:00 - 21:00
Venjari: Fríði Langgaard, Jóhan Steingrund, Magnus Á. Hansen,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
06.09.2022 22.03.2023 700 ,-
7. - 8. fl dreingir 24
Týsdagur kl. 20:30 - 22:00
Hósdagur kl. 20:30 - 22:00
Venjari: Aleksandur Leitisstein, Jákup Oluf Langgaard, Jóhan Steingrund, Rani Troest Rasmussen,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
06.09.2022 23.03.2023 800 ,-
3. fl. gentur 15
Mikudagur kl. 15:30 - 16:30
Venjari: Jenny Maria Briansdóttir, Miriam Poulsen,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
3. fl. dreingir 16
Mikudagur kl. 17:00 - 18:00
Venjari: Beinir Grønagard , Grímur Lassen , Jóhan Steingrund, Leivur Lassen , Villiam Egholm,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
2. fl. gentur 13
Mikudagur kl. 17:30 - 18:30
Venjari: Anita Sigmarsdóttir Davidsen, Birita Lervig, Durita Sigmarsdóttir Davidsen, Heidi M Hansen, Sarita Gaardlykke,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
1. fl. dreingir 11
Mikudagur kl. 18:00 - 19:00
Venjari: Jens Eli Høj, Jóhan Steingrund, Sunvard Vang Aronsson, Martin Bjerkenes, Martin Óli Arge,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
4.-6. fl. gentur rútma 19
Mikudagur kl. 18:30 - 20:00
Venjari: Hallbjørg J. Túgvustein, Janhild Túgvustein, Petra Jensen,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
07.09.2022 22.03.2023 650 ,-
2. fl. dreingir 14
Mikudagur kl. 18:30 - 19:30
Venjari: Ernst Langgaard, Jógvan Martin Langgaard, Jóhan Steingrund, Meinhard Janusarson, Joan Niclassen,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
5. fl. dreingir 20
Mikudagur kl. 19:30 - 20:30
Hósdagur kl. 20:00 - 21:00
Venjari: Heri Sigurd Lamhauge, Jóhan Steingrund, Martin Ragnarsson, Rókur Troest Rasmussen, Svenhild Breiðaskarð,
Samskipari: Jóhan Steingrund,
07.09.2022 23.03.2023 700 ,-
7.-9. fl. gentur rútma 23
Mikudagur kl. 19:30 - 21:00
Venjari: Brynhild Dahl Jacobsen,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
07.09.2022 22.03.2023 650 ,-
1. fl. gentur 10
Fríggjadagur kl. 16:30 - 17:30
Venjari: Ann Mari Róin Toyt , Annelisa Joensen, Guðrun Hansen, Joan kristina Finnsson, Sanna Jastridardótti Troest,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Jónvá Thomsen,
09.09.2022 24.03.2023 600 ,-
Breiddarlið - undir skúlaaldur (BL)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Estetisk grundvenjing 5-6 ár 50
Mánadagur kl. 15:15 - 16:00
Venjari: Eyð Elisabet Rógvadóttir, Kristianna Emilia Højgaard, Oluffa Ellingsgaard Hansen, Silja Gaardbo Andreassen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 20.03.2023 600 ,-
Dreingir 4 ár 3
Týsdagur kl. 16:00 - 16:45
Venjari: Anja Amona Viberg Hansen, Eir Jógvansdóttir Olsen, Jenny Maria Briansdóttir, Nicolina Æðustein Danielsen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
06.09.2022 21.03.2023 600 ,-
Dreingir 6 ár 8
Týsdagur kl. 17:30 - 18:15
Venjari: Linda Sunder, Nicolina Jøkladal, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
06.09.2022 21.03.2023 600 ,-
Gentur 5-6 ár 6
Mikudagur kl. 16:15 - 17:00
Venjari: Annika Mikkelsen, Gunnvá Við Rætt, Karlina Justinussen, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
Samskipari: Ann Mari Róin Toyt , Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
Gentur 4 ár 2
Mikudagur kl. 17:30 - 18:15
Venjari: Henny Mikkelsen, Jenny Høgnesen, Joan Niclassen, Monika Weihe Jakobsen, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
07.09.2022 22.03.2023 600 ,-
Dreingir 5 ár 5
Hósdagur kl. 16:00 - 16:45
Venjari: Glæma Jónsveinsdóttir, Ingvar Hansen, Jenny Danielsen, Pól Esper Hanusarson Hansen, Tinna Maria Fríðbjør Johansen, Jonni B. Danielsen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
08.09.2022 23.03.2023 600 ,-
Gentur 5 ár 4
Fríggjadagur kl. 16:00 - 16:45
Venjari: Ida Janusardóttir Knudsen, Kate Annika Arnadóttir, Nicolina Æðustein Danielsen, Sigrun Jónsveinsdóttir, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
06.09.2022 21.03.2023 600 ,-
Gentur 6 ár 7
Fríggjadagur kl. 17:30 - 18:15
Venjari: Ann Mari Midjord, Erla Johannesen, Gunnvá Við Rætt, Sára Sámalsdóttir Steinkross, Silvurlín Steinbjørn Berg, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
09.09.2022 24.03.2023 600 ,-
Foreldur og børn 1
Leygardagur kl. 10:00 - 11:00
Venjari: Bodil Hansdóttir Heimustovu, Hansa Tróndargjógv, Jóngerð Skoradal Kjelnæs, Kristina Venned, Randi Hansen, Tinna Maria Fríðbjør Johansen, Annika Jacobsen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
10.09.2022 25.03.2023 600 ,-
Amboð grundvenjing gentur 5-6 ár 60
Leygardagur kl. 11:30 - 12:30
Venjari: Anita Knudsen Fossdalsá, Ann Mari Midjord, Hansa S. O. Høj, Monika Weihe Jakobsen, Sunrid Fossdalsá,
Samskipari: Hansa S. O. Høj, Sólfríð Petersen,
10.09.2022 25.03.2023 600 ,-
Onnur Breiddarlið (OB)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Styrki og konditión 42
Mánadagur kl. 19:30 - 21:00
Venjari: Anita Knudsen Fossdalsá, Durita Poulsen, Marjun Thomassen, Monika Weihe Jakobsen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
05.09.2022 20.03.2023 650 ,-
Kvinnur 55+ Løtt motión og Line-dansur fyrra hálva 43
Týsdagur kl. 19:00 - 20:30
Venjari: Jóhanna Petersen, Johanna Troest, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
06.09.2022 31.12.2022 300 ,-
Kvinnur 55+ Løtt motión og Line-dansur seinna hálva 44
Týsdagur kl. 19:00 - 20:30
Venjari: Jóhanna Petersen, Johanna Troest,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
03.01.2023 21.03.2023 300 ,-
Kvinnur Rútma 25 ár + 41
Mikudagur kl. 20:30 - 22:00
Venjari: Bodil Hansdóttir Heimustovu, Dagbjørt Sólheim,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
07.09.2022 22.03.2023 650 ,-
Kvinnur Rútma 16+ 40
Hósdagur kl. 20:30 - 22:00
Venjari: Venjari ikki Ásettur enn,
Samskipari: Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
08.09.2022 23.03.2023 650 ,-
Felagslið 45
Leygardagur kl. 15:00 - 18:00
Venjari: Durita Poulsen, Hansa Tróndargjógv, Johannes Nielsen, Julian Steingrund, Rósa Hansen, Tinna Maria Fríðbjør Johansen, Turið Petursdóttir,
Samskipari: Mia Rodmundardóttir, Tinna Maria Fríðbjør Johansen,
29.10.2022 25.03.2023 200 ,-
Kappingarlið amboð (KA)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Kappingarlið yngri gentur 62
Mánadagur kl. 16:30 - 18:00
Hósdagur kl. 17:00 - 18:30
Fríggjadagur kl. 17:00 - 18:30
Venjari: Durita Poulsen, Eyðbritt Højgaard, Hansa S. O. Høj, Marjun Jacobsen, Sofía Káradóttir Hansen,
Samskipari: Hansa S. O. Høj, Sólfríð Petersen,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Kappingarlið yngri dreingir 63
Mánadagur kl. 16:30 - 18:00
Hósdagur kl. 17:00 - 18:30
Fríggjadagur kl. 17:00 - 18:30
Venjari: Ari Poulsen, Bjarki Í Jákupsstovu, Fríði Langgaard, Hansa S. O. Høj, Jóel Tróndargjógv, Rúni Lamhauge,
Samskipari: Hansa S. O. Høj, Sólfríð Petersen,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Kappingarlið gentur 64
Mánadagur kl. 17:30 - 20:00
Týsdagur kl. 18:00 - 20:30
Hósdagur kl. 18:00 - 20:30
Fríggjadagur kl. 18:00 - 20:30
Venjari: Durita Poulsen, Hansa S. O. Høj, Marjun Jacobsen,
Samskipari: Hansa S. O. Høj, Sólfríð Petersen,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Kappingarlið dreingir 65
Mánadagur kl. 17:30 - 20:00
Týsdagur kl. 18:00 - 20:30
Hósdagur kl. 18:00 - 20:30
Fríggjadagur kl. 18:00 - 20:30
Venjari: Hansa S. O. Høj, Jóhan Steingrund, Magnus Á. Hansen, Rúni Lamhauge,
Samskipari: Hansa S. O. Høj, Jóhan Steingrund, Sólfríð Petersen,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Fyrireikingarlið gentur og dreingir 61
Fríggjadagur kl. 15:00 - 16:00
Venjari: Anita Sigmarsdóttir Davidsen, Hansa S. O. Høj, Pól Esper Hanusarson Hansen,
Samskipari: Hansa S. O. Høj, Sólfríð Petersen,
09.09.2022 24.03.2023 600 ,-
Kappingarlið estetiskt (KE)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Pinkur Liva 54
Mánadagur kl. 15:30 - 17:00
Hósdagur kl. 17:00 - 18:30
Fríggjadagur kl. 15:00 - 16:30
Venjari: Emma Charlotta Knudsen, Sára Hjalmarsdóttir Hansen, Sunnvá Skipanes, Vár Sólheim Joensen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Gentur Svalan 57
Mánadagur kl. 16:30 - 19:00
Týsdagur kl. 18:30 - 21:30
Hósdagur kl. 17:45 - 19:45
Leygardagur kl. 12:00 - 15:00
Venjari: Fríða Sólheim Joensen, Rósa Eysturskarð, Turið Kruse Johannesen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 24.06.2023 1800 ,-
Pinkur Nava 53
Mánadagur kl. 17:00 - 18:30
Týsdagur kl. 16:00 - 17:30
Hósdagur kl. 15:00 - 17:00
Leygardagur kl. 11:00 - 14:00
Venjari: Miriam J. Johansen, Rósa Hansen, Sandra Hansen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 24.06.2023 1800 ,-
Smágentur Urða 55
Mánadagur kl. 18:30 - 20:00
Mikudagur kl. 18:00 - 20:00
Hósdagur kl. 16:30 - 18:30
Sunnudagur kl. 17:00 - 19:00
Venjari: Elsa Maria Hansen, Oluffa Ellingsgaard Hansen, Sunnvá Weihe Johannesen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Smágentur Luna 56
Mánadagur kl. 18:30 - 20:00
Mikudagur kl. 16:30 - 18:30
Fríggjadagur kl. 18:00 - 20:00
Sunnudagur kl. 17:00 - 19:00
Venjari: Bjørk Sæunnardóttir Nolsøe, Kala Mikkelsen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 22.06.2023 1800 ,-
Kvinnuunglingar Rósan 58
Mánadagur kl. 18:30 - 21:00
Týsdagur kl. 17:00 - 19:00
Hósdagur kl. 19:00 - 21:30
Fríggjadagur kl. 16:30 - 18:30
Venjari: Ásleyg Toftegaard, Beinta Gaardbo, Emi Danielsen, Hansa Tróndargjógv,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
05.09.2022 23.06.2023 1800 ,-
Pinkur Prima - Fyrireikingarlið 52
Mikudagur kl. 15:30 - 17:00
Hósdagur kl. 18:30 - 19:45
Venjari: Durita Sigmarsdóttir Davidsen, Linda Knudsen,
Samskipari: Eyð Leitisstein, Mia Rodmundardóttir,
07.09.2022 23.06.2023 1000 ,-